0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Japan
J League
Vissel Kobe
۰
۱
Kawasaki Frontale
Finished
۱۴:۳۰
Urawa Red Diamonds
۳
۳
Yokohama F Marinos
Finished
۱۵:۰۰
Republic of Korea
K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
Jeju United
Finished
۱۴:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۲
۲
Suwon City
Finished
۱۵:۰۰
Pohang Steelers
۰
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۴:۳۰
Gangwon FC
۱
۰
FC Seoul
Finished
۱۵:۰۰
Australia
A-League
Adelaide United FC
۰
۰
Melbourne City FC
Finished
۱۳:۳۵
South America
Copa Sudamericana Group E
Internacional RS
۲
۰
Independiente Medellin
Finished
۰۲:۴۵
Atletico Clube Goianiense
۱
۰
CD Antofagasta
Finished
۰۵:۰۰
Club 9 de Octubre
۲
۳
Guairena FC
Finished
۰۵:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group C
Bragantino Red Bull
۰
۱
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۲:۴۵
Malaysia
Super League
Johor Darul Takzim FC
۱
۲
Pahang
inprogress
۱۶:۴۵
South America
Copa Libertadores, Group E
Boca Juniors
۱
۱
Corinthians Paulista
Finished
۰۵:۰۰
Colombia
Liga Femenina
Deportivo Cali (W)
۱
۱
Millonarios (W)
Finished
۰۰:۳۰
Uzbekistan
Super League
FK Kokand 1912
۰
۰
Pakhtakor Tashkent
inprogress
۱۶:۱۵
Surkhon Termez
۱
۲
Sogdiyona Jizzax
inprogress
۱۶:۱۵
Japan
YBC Levain Cup
FC Tokyo
۰
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۴:۳۰
Gamba Osaka
۱
۳
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۳۰
Kashiwa Reysol
۰
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۴:۳۰
Shonan Bellmare
۱
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۱
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۳۰
Oita Trinita
۳
۳
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-pulse
۲
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
Tokushima Vortis
۰
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۴:۳۰
World
Friendly International Matches U20
Algeria U20
۱
۱
Ivory Coast U20
Finished
۰۰:۰۰
South America
Copa Sudamericana Group C
Banfield
۱
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۲:۴۵
South America
Copa Libertadores, Group H
Sporting Cristal Lima
۰
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۵:۰۰
CR Flamengo RJ
۳
۰
Universidad Catolica
Finished
۰۵:۰۰
Ethiopia
Premier League
Welkite Ketema
۱
۲
Sebeta City
Finished
۱۱:۳۰
Welayta Dicha
۰
۰
Sidama Bunna
inprogress
۱۷:۳۰
Defence Force FC
۱
۲
Fasil Kenema
Finished
۱۴:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group G
Ceara CE
۶
۰
General Caballero JLM
Finished
۰۲:۴۵
South America
Copa Sudamericana Group H
Junior
۲
۰
Oriente Petrolero
Finished
۰۵:۰۰
Ecuador
Liga Pro Serie B
El Nacional Quito
۲
۰
Chacaritas SC
Finished
۰۴:۳۰
Colombia
Primera B
Fortaleza FC
۰
۱
Bogota FC
Finished
۰۵:۱۰
Llaneros FC
۰
۰
Boyaca Chico
Finished
۰۰:۳۰
FC Leones
۰
۰
Real Cartagena
Finished
۰۳:۰۰
Chile
Primera B
Deportes Temuco
۲
۰
Cobreloa Calama
Finished
۰۲:۳۰
CD Santa Cruz
۲
۰
San Luis de Quillota
Finished
۰۵:۰۰
World
Friendly Club Matches
Deportivo Toluca FC
۱
۰
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۰۵:۰۰
Paro FC
۱
۰
Thimphu City
inprogress
۱۶:۳۰
Australia
FFA Cup
Adamstown Rosebud FC
۱
۲
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۳:۳۰
Mandurah City
۱
۱
Inglewood United
inprogress
۱۵:۳۰
St George City FA
۴
۲
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۳:۳۰
Broadbeach United
۴
۳
Western Pride
Finished
۱۴:۰۰
Edgeworth Eagles
۲
۳
Weston Workers
Finished
۱۳:۰۰
Whittlesea United SC
۴
۰
Upfield SC
Finished
۱۳:۳۰
Bentleigh Greens SC
۳
۰
St Albans Saints
Finished
۱۴:۰۰
Blacktown City FC
۲
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۴:۱۵
West Canberra Wanderers FC
۴
۳
O'Connor Knights
Finished
۱۳:۰۰
Maitland
۶
۰
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۳:۳۰
Caboolture
۰
۴
Moreton Bay United
Finished
۱۴:۰۰
Bayside United
۰
۰
Rochedale Rovers
Finished
۱۴:۰۰
Redlands United
۱
۲
Sunshine Coast Fire
Finished
۱۴:۱۵
Valentine Phoenix
۱
۳
Broadmeadow Magic
Finished
۱۳:۳۰
Southside Eagles
۰
۰
Eastern Suburbs
inprogress
۱۴:۰۰
North Pine
۰
۰
Brisbane City
inprogress
۱۴:۰۰
Bayswater City
۶
۰
Kingsley Westside FC
inprogress
۱۶:۳۰
Japan
J2 League
Omiya Ardija
۰
۱
Grulla Morioka
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Serie C
AD Confianca SE
۱
۰
Ferroviario
Finished
۰۳:۳۰
Nepal
C Division
Planning Boys United
۳
۱
32 Academy
Finished
۱۱:۳۰
Khalibari Youth FC
۱
۲
Mahabir Club
Finished
۱۴:۴۵
Birgunj Youth Academy
۰
۴
Pulchowk SC
Finished
۰۸:۱۵
Malawi
Super League
Blue Eagles
۰
۰
Civo United
inprogress
۱۷:۰۰
Thailand
FA Cup
Suphanburi FC
۱
۲
Buriram United FC
inprogress
۱۶:۳۰
Police Tero FC
۱
۲
Nakhon Ratchasima
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
3. Lig
76 Igdir Belediyespor
۱
۱
68 Yeni Aksaray Belediyspor
inprogress
۱۷:۰۰
Iskenderun
۱
۰
Yeni Orduspor
inprogress
۱۷:۳۰
Japan
J3 League
FC Gifu
۳
۰
Gainare Tottori
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro B
Novorizontino SP
۰
۰
Sport Club do Recife
Finished
۰۵:۰۰
Hungary
U19 1st Division
Kecskemeti TE U19
۲
۱
Nyiregyhaza U19
Finished
۱۵:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group B
Caracas FC
۰
۰
The Strongest La Paz
Finished
۰۲:۴۵
United States
USL League Two
South Georgia Tormenta FC II
۲
۰
East Atlanta FC
Finished
۰۴:۰۰
Dalton Red Wolves SC
۲
۰
Southern Soccer Academy Kings
Finished
۰۴:۰۰
Mongolia
Premier League
Khangarid Klub
۰
۳
Khaan Khuns Erchim
Finished
۰۹:۳۰
Khovd
۲
۵
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۵:۳۰
BCH Lions
۲
۵
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۲:۳۰
Asia
Southeast Asian Games Women
Thailand (W)
۳
۰
Philippines (W)
Finished
۱۳:۰۰
Vietnam (W)
۱
۰
Myanmar (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Norway
U19 Elite League
Sogndal U19
۳
۰
Viking U19
inprogress
۱۷:۰۰
Saudi Arabia
Youth League U19
Al Fateh SC U19
۰
۱
Al Ittifaq Dammam U19
inprogress
۱۷:۱۰
Al Hilal Riyadh U19
۰
۰
Al Wahda Mecca U19
inprogress
۱۷:۲۵
Al Khaleej U19
۰
۰
Al Jeel U19
inprogress
۱۷:۱۰
Italy
Serie D, Girone I
ASD San Luca
-
-
Santa Maria Cilento
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
Audace Cerignola
-
-
Brindisi
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Cameroon
Elite One
PWD Bamenda
۰
۰
Fovu de Baham
inprogress
۱۷:۳۰
Stade Renard
۰
۰
Union Sportive de Douala
inprogress
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone G
Team Nuova Florida
-
-
FC Aprilia
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Muravera
۱
۲
ASD Gladiator
inprogress
۱۶:۳۰
Arzachena
۰
۰
Afragolese 1944
inprogress
۱۷:۳۰
ASD Carbonia Calcio
-
-
Vis Artena
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Real Monterotondo Scalo
-
-
Giugliano
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Tunisia
Ligue 1, Relegation Group
ES Hammam Sousse
-
-
Esperance Sportive Zarzis
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Olympique Beja
-
-
ES Metlaoui
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Kocaelispor U19
۳
۱
Denizlispor U19
Finished
۱۳:۳۰
Istanbulspor U19
۱
۱
Altinordu SK U19
Finished
۱۳:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Bucheon FC 1995
۰
۱
Gyeongnam FC
Finished
۱۵:۰۰
Ansan Greeners
۰
۱
Chungnam Asan
Finished
۱۵:۰۰
Romania
Liga 1 Women
Independenta Baia Mare (W)
۱
۰
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group G
Penarol Montevideo
۰
۰
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۴۵
Asia
AFC Cup
Gokulam FC
۴
۲
ATK Mohun Bagan AC
Finished
۱۵:۳۰
Rwanda
Rwanda Cup
Police FC
۱
۰
AS Kigali
inprogress
۱۷:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Sportivo Iteno
-
-
2 de Mayo
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
Klaksvíkar Ítróttarfelag II
۲
۱
Undrið FF
Finished
۰۰:۰۰
Colombia
Regional League
Real San Jeronimo
۲
۰
E.D.P IND. Medellin
Finished
۰۵:۳۰
Russia
FNL 2, Group 4
Dinamo Barnaul
۲
۰
NoSta Novotroitsk
inprogress
۱۶:۰۰
Irtysh Omsk
۱
۰
Gazovik 2 Orenburg
inprogress
۱۷:۳۰
Uganda
Uganda Cup
Bul FC
۱
۰
Boma FC
inprogress
۱۶:۳۰
Ghana
Premier League
Hearts of Oak
۰
۰
Bibiani Gold Stars FC
inprogress
۱۹:۳۰
Aduana Stars
۰
۰
Elmina Sharks
inprogress
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید